Menu

O nas

Jako FPUH MEBLOMAX działamy na rynku nieprzerwanie już od 1996 roku, świadcząc usługi z zakresu produkcji mebli biurowych, hotelowych, sklepowych, bankowych oraz wystawowych. Przez szesnaście lat wykonując kilkadziesiąt tysięcy zleceń, zapracowaliśmy sobie na opinię rzetelnego partnera biznesowego. Naszą pozycję na rynku opisuje się, używając takich przymiotów, jak solidność, rzetelność oraz przestrzeganie terminów realizacji zlecenia. Najwyższą wartością jest dla nas niezmiennie od lat zadowolenie Klientów, mające potwierdzenie w częstym rekomendowaniu naszych usług dalej.

Nasze meble
Meblomax to szeroki wybór produktów o klasycznym i nowoczesnym designie. Odpowiadający na estetyczne i użytkowe potrzeby odbiorców. To propozycja, której projekty powstają przy uwzględnieniu światowych trendów, najnowszych odkryć oraz sprawdzonych rozwiązań. Dostępne w komfortowym systemie sprzedaży, przy uwzględnieniu krótkich terminów realizacji. Dodatkowo, co w szczególny sposób doceniają nasi Klienci, wysoka jakość w Meblomax dostępna jest w bardzo atrakcyjnych cenach: zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm.

Transport i montaż
Meble wysyłamy pod wskazany adres (w Polsce i poza granicami kraju). Na życzenie wykonujemy montaż w siedzibie firmy lub w domu Klienta.

Gwarancje i atesty
Na wszystkie produkty udzielamy rocznej gwarancji. Posiadamy atesty higieniczne oraz ogniowe, które są potwierdzeniem wysokiej jakości naszych produktów.

Zachęcamy do dalszej lektury i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!