Menu

Meble łazienkowe

Umeblowanie łazienki to wyjątkowo trudne zadanie. Zwłaszcza na niewielkich powierzchniach.  Połączenie mebli tak, by powstała funkcjonalna i piękna kompozycja, wymaga sporo zachodu oraz skorzystania z propozycji firm przygotowujących meble na zamówienie. Mając tego świadomość, oferujemy  wysokiej jakości meble łazienkowe na wymiar. Doskonale dostosowane do zmiennych warunków panujących w łazienkach – zmian temperatury, wysokiej wilgotności powietrza. W precyzyjny sposób zabezpieczone – pod względem doboru materiału oraz sposobu wykończenia (na życzenie stosujemy lakiery wodoodporne w miejsce tańszych folii PCV).

 

Projektujemy meble łazienkowe z myślą o najbardziej wymagających Klientach.  Zarówno w wersji stojącej, jak i wiszącej. Z możliwością otwierania ich w różnych kierunkach, co ułatwia ustawianie ich w wybranych wcześniej konfiguracjach. Oferujemy również dobór wielkości lustra i montaż go w wybranym miejscu. Ponadto udostępniamy szeroki wybór kolorystyczny oraz materiałowy.

 

Jesteśmy z Państwem na każdym etapie realizacji zlecenia. Służymy pomocą w tworzeniu projektów łazienek, w doborze rozwiązań technologicznych i stylistycznych. Oferujemy transport mebli oraz ich montaż na miejscu u Klienta.