Menu

Sypialnie

Jedną trzecią życia spędzamy na śnie. To wystarczająco dużo, by zadbać o warunki, w jakich odpoczywamy. Wybór aranżacji sypialniany jest bardzo bogaty, w znacznym stopniu uzależniony od tego, w jak dużym pomieszczeniu planujemy urządzić sypialnię. Cecha ta dodatkowo  wymaga decyzji o rodzaju mebli oraz ich wymiarach.

 

 

Jeśli dysponujemy dużym pomieszczeniem, mamy dużo większe możliwości: możemy przykładowo stworzyć sypialnie połączoną z łazienką i garderobą. W przypadku niewielkich pokojów, powinniśmy skupić się przede wszystkim na wyborze łóżka, które stanowi oczywiście najważniejszy element każdej sypialni i w ramach możliwości dobrać do niego szafę, toaletkę czy komodę.

 

W mniejszych pomieszczeniach poleca się wybór jasnych mebli, większe pod tym względem dają bardziej rozbudowane możliwości. W ofercie Meblomax znajdują się meble z funkcją spania lub bez, w bogatej palecie tkanin oraz o rozmaitych sposobach wykończenia. Oferujemy wyposażenie dostosowane do indywidualnych oczekiwań i specyfikacji, jak również realizujemy standardowe projekty, zgodne z nowoczesnym lub klasycznym wystrojem wnętrz.