Menu

Meble szkolne

 

Meble szkolne to określone wymagania, które pod żadnym względem nie są tożsame z oczekiwaniami stawianymi przed meblami z innej kategorii. Mamy tego świadomość, dlatego przedstawiamy naszą propozycję, stanowiącą bezkonkurencyjne źródło zaopatrzenia placówek szkolnych w najwyższej jakości i niepowtarzalnej trwałości meble.

 

Tworzymy meble szkolne, które pozwalają zachować wysoki poziom bezpieczeństwa i higieniczności. Do ich produkcji wybieramy materiały, mogące spełnić restrykcyjne wymagania w zakresie trwałości i łatwości utrzymania czystości, a przy tym być dostępne w atrakcyjnej cenie. Meble do szkoły tworzymy z płyt wiórowych laminowanych, wykończone doklejką PCV. Konstrukcja mebli projektowana jest z rur o różnym przekroju i kształcie, a ich powierzchnia malowania jest wysokiej jakości farbami, odpornymi na działanie czynników zewnętrznych, w tym zwłaszcza na uszkodzenia mechaniczne.

 

Tworząc wyposażenie szkół, uczelni oraz przedszkoli, ściśle współpracujemy z gronem specjalistów, biorąc pod uwagę wymagania, potrzeby, przeznaczenie mebli oraz ich specyfikę, która zmienia się wraz z wiekiem ich odbiorców. W ten sposób powstają biurka nauczycielskie, krzesła szkolne, stoły i stoliki, ławki, szafy, regały, szatnie, meble do zabawy, itd.

 

Jesteśmy w stanie stworzyć meble szkolne na wymiar oraz odpowiadające na nietypowe potrzeby. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów!