Menu

Meble biurowe


Meble biurowe to produkty, którym stawia się najwyższe wymagania. Mają być nie tylko komfortowe – szczegółowo dostosowane do funkcji, jakim służą, ale również posiadać odpowiednią klasę w swojej kategorii. Już samym sposobem wykonania meble biurowe mogą odzwierciedlać pozycje osoby, która z nich korzysta. Znaczenie ma wszystko: dobór materiału (niezmiennie najwyżej ocenia się dzisiaj drewno), sposób łączenia poszczególnych elementów oraz wykorzystywania rozwiązań konstrukcyjnych. W ten sposób obok mebli dla dyrektorów, powstają meble do sekretariatów, sal konferencyjnych, pomieszczeń biurowych, magazynów, warsztatów, czy mieszkań.

 

Meble biurowe Meblomax są produkowane z materiałów spełniających wszystkie atesty zgodne z normami polskimi i europejskimi. Mają również doskonałe konstrukcje odpowiadające wysokim wymogom z zakresu łatwopalności i ścieralności. Dostępne są w różnych wymiarach: standardowych i na zamówienie, z okleiną naturalną oraz sztuczną. W naszej ofercie znajdują się biurka, szafy, fotele, stoły, krzesła, lady recepcyjne oraz meble metalowe i przemysłowe.

 

Dobry wybór mebli biurowych wpływa na komfort pracy, oszczędza czas na poszukiwanie najpotrzebniejszych rzeczy, pozwala stworzyć optymalną powierzchnię użytkową oraz pracować z zachowaniem wygody (utrzymując prostą sylwetkę oraz nie nadwyrężając kręgosłupa). Dobre meble biurowe budują zaangażowanie pracowników i zapewniają lepszą atmosferę pracy, tworząc stanowiska, w których każdy bez trudu może się odnaleźć.

 

Gwarantujemy transport, montaż w domu lub siedzibie firmy oraz pomoc przy projektowaniu aranżacji pomieszczeń biurowych. Dzięki temu, że posiadamy stolarnię, zapewniamy możliwość bieżącego kontrolowania kształtu, wymiaru, koloru oraz rodzaju zamawianych mebli. Gdy wymaga tego sytuacja, tworzymy meble przy ścisłej współpracy z Klientem!