Menu

Szafy wnękowe

Szafy wnękowe pozwalają efektywnie wykorzystać przestrzeń mieszkania. Dzięki przesuwnym drzwiom dostęp do ich zawartości jest szybki i wyjątkowo wygodny. Kolejny plus to możliwość zaplanowania wnętrza szafy zgodnie z oczekiwaniem Klienta: wybierając ilość i sposób rozmieszczania półek, szuflad, stelaży, ścianek.

 

Szafy wnękowe mogą powstawać we wnęce jednostronnej lub dwustronnej. W przypadku tej drugiej wykorzystuje się istniejące mury jako ścianki boczne szafy. Natomiast w przypadku wnęki jednostronnej konieczne jest postawienie dodatkowo jednej ścianki bocznej.

 

W naszej ofercie proponujemy szafy, garderoby, biblioteki z pełną ofertą wyposażenia wnętrza według indywidualnego projektu. Służymy radą i pomocą w wyborze odpowiednich rozwiązań. Udostępniamy szeroką gamę konstrukcji drzwi, w tym proponujemy unikalne na rynku drzwi typu składano-przesuwne (z możliwością przesunięcia lub złożenia, co pozwala zoptymalizować przestrzeń niewielkiego pomieszczenia). Nasze szafy wyróżniają się solidną konstrukcją z zastosowaniem fornirowanych profili aluminiowych oraz systemów poziomujących meble na zamówienie.