Menu

Kuchnie

Kuchnia to serce domu, wokół którego toczy się całe życie rodziny. Zarezerwowane dla najbliższych, do którego goście mają wstęp tylko na chwilkę, niejako przy okazji. W pewnym sensie intymne i niezobowiązujące. Idealne do rozmów, omawiania ważnych i błahych spraw. Raj nie tylko dla lubiących gotowanie, ale dla każdego, kto chce poczuć się w czterech kątach jak we własnym domu…

 

By kawa z rana pachniała, jak nigdy wcześniej, a proste kanapki smakowały jak najdroższa uczta, wystarczy niekiedy szybka zmiana otoczenia. Kuchnie mogą być zróżnicowane pod względem stylistycznym, wzorniczym i kolorystycznym. Mogą posiadać również szereg udogodnień technicznych, które łatwiejszym czynią przechowywanie kuchennych akcesoriów. Na uwagę zasługuje szeroki wybór materiałów na fronty szafek: lite drewno, laminowane płyty wiórowe, fornirowe płyty wiórowe, płyty MDF, szkło, stal nierdzewna, itd.

 

Do produkcji mebli kuchennych stosujemy materiały najwyższej jakości, które doskonale spełniają swoje funkcje przez lata. Oferujemy meble do zabudowy, według indywidualnego projektu Klienta, tworzone zgodnie z możliwościami powierzchniowymi dużej i mniejszej kuchni. W konsekwencji powstają kuchnie przyjazne, funkcjonalne, w których chce się przebywać i spędzać czas w ulubionym gronie.