Menu

Meble recepcyjne

Recepcja to pomieszczenie, które potencjalny Klient oraz Kontrahent ogląda w pierwszej kolejności. Z tego powodu nie da się uciec przed jego reprezentacyjnym charakterem. Ci, którzy nie doceniają wagi recepcji, zazwyczaj nie doceniają również swoich klientów, tracąc już w pierwszych  chwilach kontaktu. Tymczasem należy zrobić wszystko, by klient był usatysfakcjonowany. Nie tylko jakością obsługi, ale również dbałością o pozornie mało istotny dla niego szczegół – wygląd punktu informacyjnego. Ten już w kilka sekund sugeruje, z jaką firmą ma się do czynienia.

 

Warto zadbać o odpowiedni wygląd recepcji, skupiając się na tym, co za jej pośrednictwem chcemy pokazać – pozycję firmy, prestiż, znajomość najnowszych trendów. Inaczej powinna oczywiście prezentować się recepcja w hotelu oraz u lekarza, a inaczej w przedsiębiorstwie produkcyjnym. Dla każdej recepcji ergonomia i estetyka może oznaczać co innego. Stąd teoretycznie nieograniczona ilość rozwiązań to zaleta, którą należy wykorzystać, planując wygląd recepcji tak, by tworzyć wygodne i charakterystyczne dla danego przedsiębiorstwa miejsce.

 

Tworząc recepcję, zaprojektujemy wygląd, kształt i wielkość blatu, klucznicę, regały, komody, miejsce na komputery, faks, telefon, czy inne meble w zależności od typu i specyfiki danej recepcji. Dobierzemy również materiał do stylistyki danego miejsca, wpasowując recepcję w zastany porządek!

Zapraszamy do kontaktu!