Menu

Zabudowy przedpokoi

Praktyczne wykorzystanie przestrzeni przedpokoju nie jest tak trudne, jak może się wydawać. W naszej ofercie znajdą Państwo meble, które umożliwią przechowywanie odzieży, obuwia lub innych drobiazgów. W ten sposób porządkując przestrzeń i wykorzystując ją w maksymalny sposób. Do tego celu warto wykorzystać: szafy, komody, ścianki przesuwne, regały z pięknymi lustrami lub bez nich.

 

Ponadto coraz częściej przedpokój wykorzystywany jest jako przestrzeń na garderobę. Wiele projektów domów zakłada obszerne wnęki na wysokie szafy, czy szafki na buty.

 

Tak zaaranżowany przedpokój wcale nie musi być mniejszy. Zastosowanie kilku rozwiązań, w tym wykorzystanie wnęk i wzbogacenie ich o lustra, pozwala optycznie powiększyć przestrzeń. W konsekwencji stworzyć pokój, który stylowo prezentuje to, co znajduje się w kolejnych wnętrzach.

 

Przedpokój to pomieszczenie z punktu strategicznego niezbyt ważne, jednak dla osób odwiedzających dany dom pierwszy raz niezmiernie istotne – pozwalające pomału wejść niejako w jego klimat i atmosferę. Z tego powodu rzadko zaniedbywane, a coraz częściej doceniane i eksponowane w szczególny sposób.